Competitieschema's

Onze vrijdagteams spelen natuurlijk altijd thuis, tegen TAM of Veracket. Daarnaast staat hieronder het schema voor de rest van de teams. Hier zullen ook de standen van het afgelopen weekend ingevuld worden. Blijf deze pagina iedere week in de gaten houden!

Zaterdag 9 april


De Natte doos

A.T.V. de Hertenkamp 1

T.C. Veendam 2

Gagner

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

T.V. Peize 2

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

Veracket 2

G.S.T.C. Dames 1

H.T.V. ten Woude 1

L.T.C. Lydensee 1

G.S.T.C. Gemengd 1

G.S.T.C. Gemengd 2

L.T.C. Hoogkerk 1


Zaterdag 16 april


L.T.V. de Bontekoe

De Natte Doos

Gagner

Tam 1

R.E.O. 5

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

Tennis- en Squashclub Haren 4

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

T.V. de Molen Leeuwarden 3

G.S.T.C. Dames 1

G.S.T.C. Gemengd 1

TAM 5

D.L.T.C. Drachten 4

G.S.T.C. Gemengd 2


Zaterdag 23 april


De Natte Doos

G.T.V. van Starkenborgh 1

T.C. Winsum 1

Gagner

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

Tivoli TC 2

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

S.P.R. 1

G.S.T.C. Dames 1

G.L.T.V. Cream Crackers 3

S.P.R. 1

G.S.T.C. Gemengd 1

G.S.T.C. Gemengd 2

Veracket 8


Zaterdag 7 mei


Groninger Lawn Tennis Bond 1

De Natte Doos

Gagner

G.L.T.V. Cream Crackers 2

Groninger Lawn Tennis Bond 8

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

L.T.C. ’t Fivelveld 1

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

T.C. ’t Nijlân 1

G.S.T.C. Dames 1

G.S.T.C. Gemengd 1

D.L.T.C. Drachten 3

Norger T.V. 3

G.S.T.C. Gemengd 2


Zaterdag 21 mei


De Natte Doos

Franeker Tennis Club 1

Gagner

Tennis- en Squashclub Haren 1

De Marsch 2

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

T.C. Hefshuizen 1

T.V. de Woldmeppers 2

G.S.T.C. Dames 1

Veracket 9

G.S.T.C. Gemengd 1

T.V. Peize 3

G.S.T.C. Gemengd 2


Zaterdag 28 mei


T.V. De Molen Leeuwarden 1

De Natte Doos

T.C. ’t Nijlân 1

Gagner

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

G.L.T.V. Cream Crackers 5

TAM 4

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

G.S.T.C. Dames 1

Groninger Lawn Tennis Bond 2

G.S.T.C. Gemengd 1

T.C. Winsum 3

G.S.T.C. Gemengd 2

G.L.T.V. Cream Crackers 18


Zaterdag 4 juni


G.L.T.V. Cream Crackers 1

De Natte Doos

Gagner

Zuidlaarder T.C. 2

Hollandscheveldse T.C. 2

G.S.T.C. Heren 3 - Team De Bak In

G.T.V. van Starkenborgh 5

G.S.T.C. Heren 4 - De Lords

T.C. Nienoord 1

G.S.T.C. Dames 1

G.S.T.C. Gemengd 1

G.L.T.V. Cream Crackers 14

De Hunze 3

G.S.T.C. Gemengd 2

Zondag 10 april


G.S.T.C. Gemengd 1

Tennis- en Squashclub Haren 1

Veracket 3

G.S.T.C. Gemengd 2

G.S.T.C. Gemengd 3

TAM 7

Norger T.V. 1

G.S.T.C. Gemengd 4

Groninger Lawn Tennis Bond 8

G.S.T.C. Gemengd 5

G.S.T.C. Gemengd 6

G.L.T.V. Cream Crackers 6

G.S.T.C. Dames 1

Veracket 1


Zondag 17 april


A.T.V. de Hertenkamp 1

G.S.T.C. Gemengd 1

G.S.T.C. Gemengd 2

L.T.C. Nohn 1

R.E.O. 2

G.S.T.C. Gemengd 3

G.S.T.C. Gemengd 4

D.L.T.C. Drachten

G.S.T.C. Gemengd 5

T.C. Annen 1

T.C. Suthwalda 3

G.S.T.C. Gemengd 6

R.E.O. 2

G.S.T.C. Dames 1



Zondag 24 april


G.S.T.C. Gemengd 1

L.T.C. Emmen 1

D.L.T.C. Drachten 2

G.S.T.C. Gemengd 2

G.S.T.C. Gemengd 3

G.L.T.V. Cream Crackers 4

TAM 10

G.S.T.C. Gemengd 4

G.T.V. van Starkenborgh 5

G.S.T.C. Gemengd 5

G.S.T.C. Gemengd 6

T.C. Runa 1

G.S.T.C. Dames 1

Groninger Lawn Tennis Bond 5


Zondag 8 mei


D.L.T.C. Drachten 1

G.S.T.C. Gemengd 1

G.S.T.C. Gemengd 2

Tam 4

G.T.V. van Starkenborgh 1

G.S.T.C. Gemengd 3

G.S.T.C. Gemengd 4

T.V. Nienoord 2

G.S.T.C. Gemengd 5

L.T.C. Nohn 4

Havelter Tennisclub 1

G.S.T.C. Gemengd 6

G.L.T.V. Cream Crackers 4

G.S.T.C. Dames 1




Zondag 22 mei


TAM 3

G.S.T.C. Gemengd 1

Groninger Lawn Tennis Bond 1

G.S.T.C. Gemengd 2

Veracket 7

G.S.T.C. Gemengd 3

G.S.T.C. Gemengd 4 VRIJ


G.S.T.C. Gemengd 5 VRIJ


G.S.T.C. Gemengd 6

T.V. De Molen Leeuwarden 1

Tennis- en squashclub Haren 2

G.S.T.C. Dames 1


Zondag 29 mei


G.S.T.C. Gemengd 1

G.L.T.V. Cream Crackers 2

G.S.T.C. Gemengd 2

L.T.V. de Bontekoe 3

G.S.T.C. Gemengd 3

T.C. Nienoord 1

Veracket 9

G.S.T.C. Gemengd 4

T.C. Mentheda 1

G.S.T.C. Gemengd 5

Groninger Lawn Tennis Bond 7

G.S.T.C. Gemengd 6

G.S.T.C. Dames 1

L.T.C. ’t Fivelveld 1




Zondag 5 juni


Veracket 2

G.S.T.C. Gemengd 1

H.T.V. Ten Woude 1

G.S.T.C. Gemengd 2

Groninger Lawn Tennis Bond 3

G.S.T.C. Gemengd 3

G.S.T.C. Gemengd 4

T.C. ’t Nijlân 2

G.S.T.C. Gemengd 5

L.T.C. Sla Raak 2

G.T.V. Van Starkenborgh 3

G.S.T.C. Gemengd 6

T.C. Veendam 1

G.S.T.C. Dames 1